Individuální výuka, kurzy, přednášky 

Chceš se naučit channelovat, vést individuální konstelace nebo provádět ostatní? Ráda ti předám své zkušenosti… 

 

 

Ráda své klienty vedu k samostatnosti, aby se mohli dlouhodobě rozvíjet a pracovat se sebou sami, bez podpory průvodce. Pro tento záměr nahrávám podcast (nově jsou rozhovory i na youtube), píšu články na blog a tvořím následující kurzy a přednášky:  

Kurz vnitřní dítě 

Práce s vnitřním dítětem pomáhá uzdravit naše malé já, traumata a bolístky z dětství. Kontakt s vnitřním dítětem přirozeně vede k většímu sebepoznání i sebelásce. Kurz obsahuje osobní konzultaci a „výukové“ materiály. Více informací TADY.

Individuální výuka channelingu

Channeling vnímám jako přirozenou schopnost, která se otevře v okamžiku, kdy je to pro člověka bezpečné. Tedy v okamžiku, kdy je člověk ukotvený ve svém srdci a dokáže jej vnímat. Výuku channelingu tedy nevnímám ani jako výuku channelingu, jako spíše komplexní cestu k sobě, uzdravení bolestí a traumat v srdci, na čemž pracuji se svými klienty i v klasických konzultacích. V okamžiku, kdy člověk dokáže vnímat sám sebe a je propojený se svým srdcem, se může otevřít i channelingový kanál, protože vše už je připraveno. Více informací najdete TADY.

Individuální kurz založený na konstelačním přístupu

Skrze svůj rod poznáváme sami sebe. Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí více pochopit, jakým způsobem nás může ovlivňovat rodinný systém, jehož jsme všichni součástí. Vychází z konstelačního přístupu a obsahuje vše, co jsem využívala a využívám při práci s tématy dětství, rodina, rod, apod. Kurz je vhodný pro ty, kteří chtějí provádět ostatní, ale i pro ty, kteří chtějí více pochopit a poznat sami sebe. Součástí kurzu jsou výukové materiály a individuální konzultace se mnou, kdy vás naučím dívat se na témata „srdcem“. Vhodný i pro vedení individuálních konstelací. Pro více informací mě kontaktujte.

Přednáška Stabilita a celistvost v srdci

Proč na cestě osobního rozvoje stále prožíváme „propady“  / „temná období“ a proč si někdy připadáme jako na houpačce? Co je to „stabilita a celistvost v srdci“ a jak ji vybudovat? Jak funguje princip polarit v srdci a proč se nám stále opakují ta stejná témata? Jak vše souvisí s osobním růstem? Více informací najdete TADY.

Přednáška Buď středem svého Vesmíru

Tvoření vlastní reality z pohledu vědy, praxe i energie. Proč v situaci, kdy chceme změnit své okolí a realitu, v které žijeme, stačí dělat změny v sobě? Jakým způsobem se mění náš svět, když svou energií neplýtváme lpěním na tom, co by ostatní měli dělat jinak, ale investujeme ji do vlastního seberozvoje? V jakých situacích svoji energii ztrácíme a jak jim předcházet? Zodpovědnost, hranice a jejich nastavování, svobodná vůle, schopnost žít podle sebe a další. Více informací najdete TADY.

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This