Nová minisérie rozhovorů – nadhled na situaci, která se ve společnosti i na celé planetě Zemi odehrává

19.06. 2022 | 0 komentářů

Společně s Lucií Alferi jsem pro vás připravila minisérii tří rozhovorů, z kterých mám obrovskou radost. Přinášíme v nich nadhled na situaci, která se v současné době ve společnosti i na celé planetě Zemi odehrává. Podrobnější informace o tématech, kterých se v jednotlivých rozhovorech dotýkáme, najdete rozepsané níže. 

První rozhovor je dostupný pouze ve formě audio, další dva můžete zhlédnout i s videem. Natočení videa mi přineslo opět novou zkušenost a výstup z komfortní zóny, ale rozhodně nelituji – jsem ráda, že jsem se odhodlala i k tomuto kroku. Přeji vám příjemný poslech a těším se na vaše zpětné vazby.

A teď už k samotným rozhovorům:

1. díl: Stupně osobního rozvoje

Abych mohla nahrát první díl z miniserie rozhovorů, musela jsem si krůček po krůčku projít různými stupni osobního rozvoje, za což jsem dnes obrovsky vděčná. Osobní rozvoj je mé srdcové téma, ale už delší dobu vnímám, že mezi jeho jednotlivými stupni často chybí propojení. Projevem je např. to, že lidé, nacházející se v různých fázích osobního růstu si vzájemně nerozumí, nebo že nedokážeme uchopit (a pochopit) metody, které fungují zejména ve vyšších stupních, než v kterých se nacházíme.

Společně s Lucií vám proto přinášíme nadhled a vědecký pohled na stupně osobního rozvoje, kterými můžeme ve svém životě procházet.

Zaměřujeme se např. na otázky:

 • Jakým způsobem můžeme uchopit osobní rozvoj z vědeckého pohledu. 
 • Jakým způsobem náš život ovlivňují vibrace (určující stupeň osobního rozvoje), na kterých se nacházíme.
 • Proč si lidé v různých fázích osobního rozvoje nerozumí.
 • Co jsou to dimenze, o kterých se v rámci osobního/duchovního rozvoje často mluví, a jakým způsobem si je můžeme představit z praktického pohledu.
 • Proč nám mnohdy nefungují metody, které neodpovídají stupni osobního rozvoje, v kterém se nacházíme.
 • A další.

Rozhovor je k poslechu jen jako podcast, ale můžete si jej poslechnout i na YouTube (i níže).

2. díl: Růst vědomí v souvislostech současné doby

Růst vědomí, transformace vědomí a nadcházející období „Nové země“ jsou pojmy, o kterých se během posledních let v duchovním světě hodně mluví, často s vidinou toho, že přijde ráj na Zemi. Kromě toho však nelze přehlížet, že nás čeká období velké inflace a ekonomické krize. Jak se tedy ke všemu postavit, abychom dobu, která nás čeká, ve zdraví přežili?

V rozhovoru se společně s Lucií na tato témata zaměřujeme.

Povídáme si o tom:

 • Co pro nás znamená vědomí a jak jej můžeme prožívat.
 • Jak nás na kolektivní úrovni ovlivňují věci, které se od roku 2020 odehrávají ve světě (covid pandemie apod.).
 • Jak nás ovlivňuje skutečnost, že jsme přestali vnímat smrt jako přirozenou součást života.
 • Co nás učí nadcházející období inflace a ekonomické krize.
 • Jak se o sebe v nadcházejícím období, které pro nás může být náročné, postarat, a jak se na něj začít připravovat už teď.
 • A další.

Rozhovor je dostupný jako podcastvideo  (i níže).

3. díl: Osobní rozvoj, cesta srdce a bezpečí

Je květen roku 2022 a události posledních 2-3 let nám ukazují, že spousta vnějších jistot, na které jsme byli dlouho zvyklí, přestává platit. Čím náročnější je pro nás změna podmínek okolního světa, tím více jsme vedeni k péči o svůj svět vnitřní, v kterém dokážeme najít stabilitu navzdory tomu, co se děje kolem nás.

Práce s vnitřním světem (obzvláště v začátcích) však není vždy jen příjemná. V rozhovoru si proto společně s Lucií povídáme o péči o vnitřní svět, cestě srdce a souvisejícím osobním růstu i ochraně, kterou nám srdce přirozeně poskytuje. Sdílíme s vámi své zkušenosti o tom, co nás samotné donutilo začít svému srdci více naslouchat.

Zaměřujeme se na skutečnost, že „cítit se špatně není špatně“ a povídáme si o tom, proč není možné cítit se stále jen dobře a je důležité umět přijímat i stavy, kdy je nám na nic. Lucie vysvětluje, proč po krásných prožitcích často přichází stavy, kdy se propadáme „dolů“. Na základě zkušeností z channelingu popisuje, jakou část života máme „předurčenou“ a jakou část si svobodně tvoříme sami. Dotýkáme se i témat bezpečí v osobním rozvoji a ochrany, kterou nám srdce přirozeně poskytuje.

Lucie přináší informace o tom, co se děje, když k osobnímu růstu využijeme energii velké skupiny a přeskočíme více schodů najednou.

Rozhovor je dostupný jako podcast i jako video (i níže).

Líbí se vám moje tvorba a chcete mě v ní podpořit?  

Můžete tak učinit zakoupením produktů z mého e-shopu (kniha, meditace, kameny, destičky s mandalkami a další) nebo zasláním libovolného finančního příspěvku na účet č. 2201395247/2010.

Ze srdce vám děkuji.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This