Reference

Vážím si vašich zpětných vazeb a jsem vděčná, že můžu dělat svoji práci

Vaše zpětné vazby na semináře a individuální terapie

Osobní channeling, září 2019

Marti?? Jsem s prominutím v pr.. z toho co slyším. Ty mě musíš znát, nebo jsi zjišťovala kdo jsem?? To není možný.. Ty jsi odkryla co v hloubce leží a nedělám to.

Jitka

Individuální konstelace, červen 2019

Je pro mě těžké slovy popsat jak lehce jsem se cítila na konci konstelace. Setkala jsem se sama se sebou ve své podstatě a přijala jsem svoji sílu a zodpovědnost. Je radost s Martinou pracovat. Navíc jako bonus jsem se zbavila jedné ze svých neřestí. Doporučuji se s důvěrou svěřit Martině do rukou. Já si cestou prošla pláčem zavnímala jsem bolest, ale výsledek stojí zato.

Eliška

Seminář rodinných konstelací, listopad 2018

Rodinné konstelace – bylo to silné, opravdové, poučné… Děkuju 🙂

Kačka

Seminář rodinných konstelací, říjen 2018

Milá Martino, děkuji za možnost účastnit se Rodinných konstelací. Byl to pro mě opravdu zajímavý a hluboký zážitek jak v roli figuranta tak v rámci vlastní konstelace. Byla to moje první zkušenost s konstelací a neuvěřitelně se vše shodovalo se skutečností, aniž bych do toho jakkoliv zasahovala. Snažím se nyní postupně zpracovat vše, co mi konstelace ukázala. Ráda se zúčastním znovu.

Veronika

Osobní channeling, září 2019

Děkuji Martino, moc Ti děkuji! Úplně mě to oslovilo. Měla jsem mrazení, když jsem četla Tvá slova.

Nadja

Individuální konstelace, červen 2019

Martina mi udělala individuální rodinné konstelace na můj problém s tím, že když mi někdo rozkáže něco a nemusí to být ani křikem, ale stačí i jen tím vytvořeným nátlakem, tak já šla většinou do vnitřního štronza a nebyla schopná reagovat ze své podstaty, ale z podstaty boje…buď obrnění se nebo útok….v rámci konstelací se krásně ukázalo, jak to souviselo s mým tátou a kromě toho jsme tenhle blok mé neschopnosti reakce propustili i z mého těla a já došla ke skvělému uvolnění a hned druhý den jsem byla schopna promluvit na člověka zcela otevřeně, se kterým se mi to dělo. Nakonec se mi to projevilo i s mým tátou a i tam došlo k výraznému posunu. Marťa je za mě velmi intuitivní a tím pádem schopná jít rovnou k jádru a přitom jsem se cítila bezpečně a přijatě…děkuji

Jana

Individuální terapie, září 2018

Martinka je skvělá žena. Ukázala mi cestu, jak prožívat strach. Nyní vím, jak jít vstříc svým démonům a nebát se. Moc jí děkuji a s radostí doporučuji. 🙂

Iveta

Osobní channeling, září 2019

Ahoj Marti, teď jsem měla konečně dostatek času a příležitost si vyslechnout Tvůj channeling a odpověď na mou otázku. Nenapadá mě dostatečně silné slovo, snad jen Mazeeec a hustý!!!! Mluvíš tam o věcech, které jsou uloženy úplně někde hluboko uvnitř, sama se je bojím pojmenovat a Ty to v obrazech krásně vidíš. To je fakt úžasné! Přesně odpovídáš na mé nejniternější otázky, to je fakt mazec!! Jsem Ti velice převděčná!:-)) děkuji 

Jitka

Seminář rodinných konstelací, duben 2019

Milá Martino, 
ještě jednou Ti moc děkuji za včerejší konstelaci, včera to pro mě bylo opravdu silné a magické. Odcházela jsem nabytá energií a zároveň s pocity klidu a míru. Vedeš to opravdu moc dobře, cítila jsem po celou dobu bezpečí a podporu.

Veronika

Seminář rodinných konstelací, červen 2018

Děkuji Marti, bylo to fajn, díky konstelaci jsem si uvědomila, zapracovala na svojí nejistotě a přijmula ji. Je to super a taky to, že společné téma bylo odmítaná bolest, která nám lidem brání cítit lásku. Děkuji za tuto zkušenost. Měj se krásně

Simi

Vaše zpětné vazby na kuchařku Poznejte kouzlo rostlinné stravy

Tato kniha je hotová Bible pro všechny (nejen) začínající vegany a vitariány. Sama jsem vegankou několik let, přesto jsou pro mě informace v kuchařce přínosné – hlavně kapitola o nakličování. Martina nezapomněla absolutně na nic! Obecné informace doplňuje o své vlastní zkušenosti a postupy. Vše je navíc napsané jasně, srozumitelně a vtipně. A recepty? Úžasné! Vůbec nemusí platit, že RAW kuchyně je drahá. Kuchařku doporučuji každému, koho zajímá byť jen zdravější životní styl. Dozví se zde opravdu všechno.

Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz

Kuchařka Poznejte kouzlo rostlinné stravy je zajímavým a netypickým průvodcem ve výživě. Předčila veškerá má očekávání. Naleznete v ní popis různých druhů výživy, také suroviny, které se v každém způsobu vyskytují i jejich zpracování. Načerpala jsem velkou inspiraci a chuť více v kuchyni experimentovat. Doporučuji všem, kdo rádi objevují nové chutě.

Barbora Maiwaldová

www.harmonickacesta.cz

Martina je nadšenec a je to cítiť z každej stránky jej ebooku! Je úžasné ako jednoducho dokázala sformulovať svoje skúsenosti z kuchyne. Z ebooku cítiť radosť, ktorú jej príprava a aj konzumácia rastlinnej stravy prináša a je veľmi pravdepodobné, že svojim nadšením nakazí každého čitateľa. Množstvo a kvalita ponúknutých receptov svedčí o tom, že v jej prípade nejde len o teóriu ale aj o prax. Mňam… Už sa teším na ďalšie pokračovania.

Vilma Vitteková

www.vilmavittek.sk

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This