Vaše zpětná vazba

Na této stránce můžete napsat své dojmy a zpětné vazby na semináře, produkty z mého obchůdku nebo na kuchařku. Zpětné vazby, které nechcete sdílet veřejně, mi můžete poslat na mail martina@odmartiny.cz.

Formulář pro odeslání zpětné vazby / reference

15 + 3 =

Vaše zpětné vazby na semináře

Seminář rodinných konstelací, duben 2019

Milá Martino, 
ještě jednou Ti moc děkuji za včerejší konstelaci, včera to pro mě bylo opravdu silné a magické. Odcházela jsem nabytá energií a zároveň s pocity klidu a míru. Vedeš to opravdu moc dobře, cítila jsem po celou dobu bezpečí a podporu.

Veronika

Seminář rodinných konstelací, listopad 2018

Rodinné konstelace – bylo to silné, opravdové, poučné… Děkuju 🙂

Kačka

Seminář rodinných konstelací, říjen 2018

Milá Martino, děkuji za možnost účastnit se Rodinných konstelací. Byl to pro mě opravdu zajímavý a hluboký zážitek jak v roli figuranta tak v rámci vlastní konstelace. Byla to moje první zkušenost s konstelací a neuvěřitelně se vše shodovalo se skutečností, aniž bych do toho jakkoliv zasahovala. Snažím se nyní postupně zpracovat vše, co mi konstelace ukázala. Ráda se zúčastním znovu.

Veronika

Seminář rodinných konstelací, červen 2018

Děkuji Marti, bylo to fajn, díky konstelaci jsem si uvědomila, zapracovala na svojí nejistotě a přijmula ji. Je to super a taky to, že společné téma bylo odmítaná bolest, která nám lidem brání cítit lásku. Děkuji za tuto zkušenost. Měj se krásně

Simi

Seminář O emocích, sebepoznání, radosti a chuti do života i cestě k nám, březen 2018

Ahoj Martino, bylo to včera super..že to bylo víc formou diskuze..a každý možná rezonoval s nějakým podobným problémem..

Michal

Vaše zpětné vazby na individuální setkání

září 2018

Martinka je skvělá žena. Ukázala mi cestu, jak prožívat strach. Nyní vím, jak jít vstříc svým démonům a nebát se. Moc jí děkuji a s radostí doporučuji. 🙂

Iveta

Vaše zpětné vazby na kuchařku Zamilujte se do raw cukroví

Moc díky za skvělé jednoduché dobroty na vánoční stůl. Mě moc chutnají a budu si je dělat nejspíš i mimo Vánoce. Je to rychlá dobrota, po které nejsem unavená. Naopak, jakoby dali tělu novou sílu. A recepty jsou skvělé i v tom, že se nemusí péct. Ušetří to hodně času.

Pavla Skálováwww.evapetruzalkova.cz

Vaše zpětné vazby na kuchařku poznejte kouzlo rostlinné stravy

Tato kniha je hotová Bible pro všechny (nejen) začínající vegany a vitariány. Sama jsem vegankou několik let, přesto jsou pro mě informace v kuchařce přínosné – hlavně kapitola o nakličování. Martina nezapomněla absolutně na nic! Obecné informace doplňuje o své vlastní zkušenosti a postupy. Vše je navíc napsané jasně, srozumitelně a vtipně. A recepty? Úžasné! Vůbec nemusí platit, že RAW kuchyně je drahá. Kuchařku doporučuji každému, koho zajímá byť jen zdravější životní styl. Dozví se zde opravdu všechno.

Eva Petružálkováwww.evapetruzalkova.cz

Kuchařka Poznejte kouzlo rostlinné stravy je zajímavým a netypickým průvodcem ve výživě. Předčila veškerá má očekávání. Naleznete v ní popis různých druhů výživy, také suroviny, které se v každém způsobu vyskytují i jejich zpracování. Načerpala jsem velkou inspiraci a chuť více v kuchyni experimentovat. Doporučuji všem, kdo rádi objevují nové chutě.

Barbora Maiwaldová

www.harmonickacesta.cz

Martina je nadšenec a je to cítiť z každej stránky jej ebooku! Je úžasné ako jednoducho dokázala sformulovať svoje skúsenosti z kuchyne. Z ebooku cítiť radosť, ktorú jej príprava a aj konzumácia rastlinnej stravy prináša a je veľmi pravdepodobné, že svojim nadšením nakazí každého čitateľa. Množstvo a kvalita ponúknutých receptov svedčí o tom, že v jej prípade nejde len o teóriu ale aj o prax. Mňam… Už sa teším na ďalšie pokračovania.

Vilma Vitteková

www.vilmavittek.sk

Sledujte na facebooku

Na jakém semináři se můžeme setkat?

Mám zájem o upozornění na semináře

Ebook 8 tipů jak porozumět sami sobě a tomu, co se v nás děje

Vyzkoušejte recepty z rostlinné stravy – zdravě, chutně a jednoduše

Instagram

Share This