TERAPEUTCAST

OdMartiny

V prvním díle vám krátce představím sama sebe, vize a plány podcastu i svoji cestu, která mě ke všemu přivedla. Povím vám svoji zkušenost o tom, že „nešťastný“ zdravotní problém může být ve skutečnosti obrovským požehnáním i impulzem k naslouchání vlastního srdce. Od srdce už je jen malý krůček k nalezení všeho, co potřebujeme k opravdovému štěstí a mnohdy i k uzdravení těla.

V dětství se učíme, jak funguje okolní svět, co je pro nás bezpečné a co si naopak nemůžeme dovolit. Vytváříme si (často nevědomky) nejrůznější přesvědčení o sobě i o fungování světa. Budujeme si vztah k sobě i k životu obecně. Kromě spousty užitečných věcí, které se v dětství naučíme, tak do sebe zasejeme i velké množství přesvědčení, strachů i bolestí, které nám život spíše komplikují. Abychom se mohli od všeho, co nám neslouží, osvobodit, je třeba to nejprve vidět. V tomto díle vám proto povím, jak nás naše dětství ovlivňuje v dospělosti a jak vše uchopit tak, abychom nalezli větší svobodu a přiblížili se sami sobě. Přeji vám příjemný poslech!

Spoustu věcí, které v našem životě nejsou v harmonii, můžeme zakopat pod koberec, ale před zdravotními problémy neutečeme. Právě díky nemoci často získáme odvahu nebo impuls podívat se do svého nitra a odhalit, co uvnitř nás není v harmonii. Hostem tohoto dílu je moje kamarádka a skvělá terapeutka Simi Husarová, se kterou si společně povídáme o souvislostech fyzického zdraví a vnitřní harmonie.

Simi v podcastu sdílí své osobní i terapeutické zkušenosti o tom, proč zdravotní problémy přichází a jaká uvědomění nám přináší. Společně se zaměřujeme např. na otázky proč přichází nevyléčitelné nemoci, čím začít, pokud nechceme jíst do konce života prášky nebo jak skrze pochopení, co naše srdce potřebuje k uzdravení, můžeme nalézt v životě větší radost, lehkost i lásku k sobě.Přejeme vám příjemný poslech, Martina & Simi

Pránická výživa byla dlouho ztotožňována s absolutním odříkáním jídla. Protože prána je však především o svobodě, společně s prániky Petrem Tichým a Ivanou Dolinskou se v tomto díle podcastu noříme do opravdové podstaty pránické výživy. Jak popisuje Ivana, prána je láskyplná, silná a léčivá energie, která je nám na Zemi dávána darem. Má silnou schopnost léčit tělo i duši a zároveň nepřináší žádné omezení ohledně jídla. Přestože pránik je vyživován nejkvalitnější (na Zemi dostupnou) výživou a jídlo nepotřebuje, je absolutně svobodný a může ochutnat a sníst vše, na co dostane chuť a co se do něj vejde.

Společně se zaměřujeme na otázky: Co je prána, jaké jsou její přínosy pro fyzické tělo i duši. Jakým způsobem prána zkvalitňuje náš život. Jak se pránik cítí na ve společnosti, kde se očekává konzumace jídla, a jaké jsou jeho prožitky z jídla. Jak prána pomáhá s léčením fyzického těla. Jak velkou fyzickou zátěž pránik zvládne, jak si dobíjí baterky a kolik času na regeneraci těla potřebuje… Přejeme vám příjemný poslech, Martina & Ivana & Petr

Na rodinných konstelacích miluju skutečnost, že rychle a jasně odkrývají skryté příčiny našeho trápení. Od doby, kdy jsem se s nimi setkala poprvé, mi pomohly v mnoha oblastech mého života. Umožňují nám dostat se blíže k sobě a nalézt větší harmonii ve všech oblastech našeho života (vztah k sobě, vztahy s ostatními, zdraví, finance, práce, těžké opakující se osudy v rodině…).

V tomto díle vám proto povím, jak rodinné konstelace fungují a co můžete očekávat, pokud se rozhodnete absolvovat skupinovou nebo individuální konstelaci. Na závěr vás provedu krátkým konstelačním cvičením, během kterého se budete moci podívat na zvolené téma z nadhledu vaší duše. Přeji vám příjemný poslech, Martina

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This