Můj příběh, který mě přivedl ke všemu, čím se dnes zabývám 

(autor fotky je Ctibor Babický)

Myslím že o tom, co mě v životě potká, bylo rozhodnuto ještě předtím, než jsem se narodila – tak jako v pohádce, kterou vám teď povím. 

Začtěte se do pohádky a mého příběhu…

Byli jednou dva rodiče, kteří se měli rádi a kteří toužili po miminku. Ještě než se miminko narodilo, zavolali si k sobě tři sudičky a poprosili je, aby jejich budoucímu děťátku daly do života to nejlepší, co mohou. Sudičky se chvíli radily a přemýšlely, čím budoucí dítě obdarovat.

Měly kouzelné schopnosti, a proto tušily, že se narodí holčička. Vymyslely, že jí dají do vínku chuť do života, energii a sílu k poznávání toho, jak krásný může život na Zemi být. Jenže věděly, že pokud má holčička skutečně poznat, jaké krásy život přináší, musí to zařídit šikovně a tak, aby se jednou o svůj život začala skutečně zajímat.

Rozhodly se, že jí vezmou něco, co jí bude v dospělosti obrovsky chybět a co bude usilovně hledat. Také však slíbily, že ji budou v životě provázet a ukazovat, jakým směrem jít, aby našla to, co bude postrádat. Sudičky se rozloučily a za nějakou dobu se skutečně narodila holčička, které dali rodiče jméno Martina. Rostla a rostla, pečlivě se učila, až si našla lásku v matematice, kterou vystudovala.

Jakmile začala dospívat, uvědomovala si, že něco (dle odborného názvu amenorrhea) v jejím těle nefunguje tak, jak by ženské tělo fungovat mělo. Nepřemýšlela o tom, že tělo zrcadlí to, co se děje v nitru a že by měla hledat řešení jinde než v lékařské ordinaci. 

Až jednou si uvědomila, že její zdravotní zdravotní problémy musí mít nějaký důvod. Začala hledat jinou cestu a zkoumat to, co nebyla schopná vyzkoumat moderní medicína. Sudičky jí poslaly do cesty rodinné konstelace pod vedením lektora Pavla Veselého, díky které se jí začaly kousek po kousku odhalovat příčiny toho, proč to v těle má tak, jak má. Pochopila, že problém není jen v těle, ale uvnitř, v nitru a v duši. 

Začala zkoumat a poznávat sama sebe. Postupně si začala uvědomovat, že aby jednou bylo vše v pořádku, musí se stát ženou a přijmout své ženství

Pustila se do zkoumání, co všechno pro to musí udělat. Zjišťovala, proč odmítá svoji dospělost, proč se jí bojí a proč ji nechce přijmout. Vždy, když se jí zdálo, že je ve slepé uličce a že nemůže najít cestu dál, sudičky jí seshora poslaly radu, kudy dálUčila se mít ráda sama sebe a postupem času pochopila, že jedna z nejvýznamnějších věcí, které může žena dělat, je dávat lásku. Jenže aby žena mohla lásku dávat, musí ji nejdříve mít sama pro sebe. 

Uvědomila si, že jí sudičky daly ten nejkrásnější dar do života. Jinak by totiž možná nikdy nepoznala, co to znamená mít se ráda a jaký dar uvnitř sebe má.

Dnes, o pár let starší, mě – Martinu, moc baví a naplňuje předávat to, co jsem poznala a stále poznávám. Práce s lidmi, ať už skupinová nebo individuální, mě naplňuje a dělám ji moc ráda. 

Výcviky a semináře, které jsem absolvovala:

 • Energetické čtení I. a II. stupeň, Pavla Skálová, 2020
 • Práce s energií, Helen Stanku a Miroslav Musil, 2019 – 2020
 • Výcvik Dech existence, Bhagat (Rebirthing, Reichiánské terapie a další), 2019 – 2020
 • Access Bars, Adriana Těšínská, 2019
 • Bowenova masáž, INPROV – Masérská škola BRNO, 2019
 • Škola channelingu, Lucie Alferi, 2019
 • Konstelace traumatu (Voice dialogue, Eye movement integration, trauma), Radim Ress, 2018 – 2019
 • NLP (Neurolingvistické programování), Marie Michaličková, 2019
 • Instruktor jógy – Fitness Blue Gym, 2018
 • Výcvik systemické konstelace, Pavel Veselý, ukončen 2017
 • další kurzy a semináře nejrůznějších lektorů

Jaké semináře nabízím?

Zabývám se hlavně rodinnými konstelacemi, které mi v životě moc pomohly a stále pomáhají. Metodu vnímám jako malý zázrak, jehož přínos můžeme poznat jen tak, že si ho na malou chvíli prožijeme. Občas však pořádám semináře na nejrůznější témata, která se mi v životě objevují. Aktuální nabídku seminářů najdete TADY

Kromě skupinových seminářů ráda pracuji i individuálně, kdy mám na človíčka, který přijde, více času než na skupinovém semináři. 

Tvořím pro vás e-shop se spoustou věcí pro radost

Baví mě tvořit, vyrábět, vymýšlet a zkoušet nové věci. Proto na mém webu najdete i e-shop plný maličkostí pro radost, jejichž tvorba mě moc baví. V eshopu najdete i dvě veganské a raw kuchařky, které jsem napsala poté, co se mě spousta lidí ptala na to, jak se žije na rostlinné stravě.

Sledujte na facebooku

Kalendář akcí

 • Nyní jen individuální setkání, po vzájemné domluvě osobně i on-line

e-book 8 TIPŮ, JAK POROZUMĚT SAMI SOBĚ

Rubriky příspěvků


Instagram

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This