NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE JSEM VYTVOŘILA PODCAST

17.12. 2021 | 0 komentářů

Velmi mě baví sdílet, přinášet inspiraci, rozvíjet své nápady, vnímání i zkušenosti. Myšlenka na vlastní podcast, v kterém bych mohla tvořit ve velkém, se poprvé objevila někdy v lednu roku 2021. Poměrně dlouho jsem ji zaháněla s tím, že na podcasty teď nemám kapacitu, zkušenosti a možnosti.

Jenže… představa vlastních epizod, rozhovorů s inspirativními lidmi a přinášení většího povědomí o tom, co mně samotné dává velký smysl, mi nešla z hlavy. Mé srdce se rozhodlo za mě.

V létě 2021 jsem se proto rozhodla, že natočím první epizodu TERAPEUTCASTU – podcastu, v kterém přináším inspiraci pro cestu k sobě, sebelásce, nalezení větší harmonie v životě i k pochopení, jak se věci skryté v našem nitru projevují v každodenním životě. Mým záměrem je, aby vám Terapeutcast byl inspirací k nalezení harmonie ve všech oblastech bytí, zejména spokojenosti duše a zdraví těla. V jednotlivých epizodách mluvím (a i dále budu mluvit) sama nebo s hosty.

Už teď si můžete poslechnout deset inspirativních epizod, z nichž čtyři byly natočeny společně s hosty. Témata jednotlivých epizod jsou zaměřena na vliv dětství na náš dospělý život, zdravotní problémy jako znak vnitřní nerovnováhy, vědomé partnerství a mateřství, sebedůvěru, princip rodinných konstelací, pránickou výživu a další.

Spousta dalších epizod plných praktických tipů a účelných podnětů vás také čeká. V hlavě mám spoustu plánů, jaké rozhovory a s kým natočím, a na vše už se Vesmírně těším. Občas se objeví i netradiční epizoda, v které vás bude čekat krátká vedená meditace. Jednotlivé díly budou vycházet nepravidelně, podle mých časových možností i tvůrčí nálady.

Přestože mě natáčení jednotlivých dílů podcastu moc baví, ne vždy jsem schopná zajistit si k tomu ideální podmínky. Věřím však, že i přesto si poslech jednotlivých epizod užijete a budu moc ráda, když mi dáte zpětnou vazbu, jak se vám Terapeutcast poslouchá a jaké nové podněty vám přináší.

Zaposlouchat se můžete na všech podcastových aplikacích nebo TADY.

.  

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This