Najdi v sobě klid i stabilitu a podporuj ostatní – naučím tě jak

13.03. 2022 | 0 komentářů

Blíží se jaro roku 2022 a události posledních dvou let nám ukazují, že to, co platilo před měsícem, už zítra platit nemusí. Spousta věcí, které pro nás byly naprostou samozřejmostí, samozřejmostí být přestávají. Vše, co se v posledních dvou letech odehrává,  by nám dříve přišlo naprosto absurdní. Přicházíme o pocit svobody, jistotu finanční stability, dostupnosti lékařské péče i fyzického bezpečí.

Na první pohled se zdá, že se nacházíme v noční můře nebo ve sci-fi filmu. Transformace probíhá na všech úrovních. Z komfortu, v kterém si spousta z nás žila, se najednou ocitáme v situaci, kdy padají všechny jistoty, které jsme ve vnějším světě dosud měli. Nevíme, co se bude dále dít…

Co když však vše, co se právě teď děje, má vyšší záměr?

Sama věřím, že vše se děje z nějakého důvodu a s vyšším záměrem. Proto, ať už se děje cokoliv, vždy se ptám, proč se to odehrává a jaký to má účel. Na události posledních dvou let mi přichází stále stejná odpověď, a tou je PŘIJETÍ VĚTŠÍ ZODPOVĚDNOSTI ZA SEBE – za své emoce, svůj život i vše, co si vytváříme.

Je zřejmé, že společnost se rozděluje. Na jedné straně jsou ti, kteří dokáží najít pevný střed ve svém srdci i přesto, že kolem lítají blesky. Na druhé jsou ti, kteří pod tíhou strachů, které se na nás valí, neslyší hlas svého srdce ani „Vesmírné podpory“, která tu pro nás pro všechny, bez rozdílu, je.

Sama jsem v tomto bodě před několika lety také stála a podléhala tomu, co mi říkala hlava a vnější situace na úkor toho, co jsem cítila sama v sobě. Vzpomínám si, jak jsem se necítila dobře, ale současně nevěděla, co s tím dělat. Od okamžiku, kdy jsem se rozhodla, že to chci změnit, jsem poznala, že skutečný a opravdový pocit bezpečí, jistoty a důvěry můžeme najít jen ve svém srdci a sami v sobě.

klid i stabilita, které nám nikdo nemůže vzít, vychází z našeho nitra

V posledních letech se nám ukazuje, že vše, co je důležité a přináší pocit bezpečí naší hlavě, je pomíjivé. Stačí měsíc, týden nebo jen pár dní a vše, čemu jsme věřili a na co jsme se mohli spoléhat, je jinak.

Na co se tedy můžeme spolehnout, když veškeré naše racionální jistoty padají? Věřím, že je to pevný bod v našem srdci, který v sobě můžeme nalézt všichni a skrze který se přirozeně spojujeme se všudypřítomnou podporou Vesmíru / Zdroje / Boha. Narodili jsme se s ním a zase s ním zemřeme.

Vesmírná moudrost nás k pevnému bodu uvnitř nás celý život vede

Jako malé děti jsme s pevným středem uvnitř nás maximálně propojeni. Pokud se od něj vlivem zkušeností z dětství i dalšího života odpojíme, Vesmírná moudrost nás k němu vede zpět. A tato cesta vede právě skrze zkušenosti, které v nás probouzí strachy, bolesti a další nepříjemné emoce.

Vesmírná moudrost se nás snaží vyburcovat ke znovu-propojení se s pevným bodem uvnitř nás právě tím, že nám hází do cesty situace, v kterých se necítíme dobře, abychom byli donuceni si v sobě klid, harmonii i stabilitu najít.

Pokud však před nepohodlím, které cítíme, utíkáme, Vesmírná moudrost přitvrzuje a zprostředkovává nám situace, díky kterým máme pocit, že se nám žije stále hůř a hůř. Stále více se propadáme do role oběti a k pocitům, že nic nemá smysl a vše je na nic. Věřím, že právě tyto věci se nyní dějí na úrovni kolektivního vědomí.

Pokud však přijmeme myšlenku, že jsme zodpovědní za to, jak se ve svém životě cítíme nezávisle na tom, co se děje kolem nás, Vesmír nás začne podporovat a pomůže nám najít východisko i ze zdánlivě bezvýchodné situace. Za obrovskou bolest, kterou možná právě teď prožíváme a za kterou přebíráme svoji zodpovědnost, nás o pár let později může odměnit vnitřním pocitem štěstí, harmonie a lásky.

I když nemůžeme vždy změnit to, co se děje, můžeme změnit způsob, jak se v dané situaci cítíme.

Každý z nás se může rozhodnout, na jaké straně bude stát

Každý z nás se může svobodně rozhodnout, jestli chce žít v sevření strachů a dalších nepříjemných emocí, nebo jestli si přeje stoupnout do své vlastní síly a najít v sobě harmonii, klid i důvěru ve Vesmírnou ochranu.

Pokud se budeme nečinně držet první možnosti, pravděpodobně se nám bude žít stále hůř a hůř, ať už kvůli nastávající ekonomické situaci, zdravotním problémům, situaci ve společnosti nebo čemukoliv dalšímu, co na nás bude doléhat. Vesmírná moudrost bude stále přitvrzovat.

Pokud se však rozhodneme pro druhou možnost, Vesmír nás podpoří. Věřím, že se nám začnou dít zázraky a bude o nás postaráno – mnohem lépe, než bychom si sami naplánovali. Vše, co budeme potřebovat, k nám bude přicházet ze všemožných zdrojů, o kterých možná ani neuvažujeme. Začnou se dít velké věci, které si zatím ještě nedokážeme představit. Naše přání se budou plnit rychleji než kdykoliv předtím. Doba, kterou jsme zatím nikdy nepoznali, nás překvapí všemi změnami, které přinese. Budeme žít ve větším souladu sami se sebou, v důvěře ve Vesmírnou podporu, respektu k sobě i k ostatním. Pokud budeme následovat hlas svého srdce a vnitřní vedení, budeme žít v klidu a radosti.

Současná doba potřebuje ty, kteří dokáží najít klid i stabilitu uvnitř sebe a šířit ji dál

Nejen vzhledem k událostem posledních dvou let cítím, že naše společnost potřebuje co nejvíce lidí, kteří dokáží najít harmonii a stabilitu uvnitř sebe, protože jen tak mohou předávat a podporovat ostatní – ať už své děti nebo rodinu, přátele či klienty.

Moc ráda v tomto podpořím i tebe. Naučím tě pracovat se sebou tak, abys v sobě dokázal/dokázala najít pevný střed. Pro mě samotnou je objevování hloubek vlastního srdce a nacházení příčin situací, které se mi v životě dějí, zábavou a přirozenou součástí života. Přináší mi větší harmonii, spokojenost a pocit bezpečí, přestože současná doba není jednoduchá.

Ráda vše, co sama používám, naučím i tebe

Už jako malá jsem chtěla být učitelka, aniž jsem věděla proč. O pár let později jsem si tento dětský a dávno zapomenutý sen splnila a učila matematiku na univerzitě. Nikdy nezapomenu na chvíle, kdy se mi z radosti, že můžu předávat něco ze sebe, během výuky a vysvětlování integrálů otevírala srdeční čakra. Učit mě bavilo a stále baví, ale potřebuju učit to, co mi dává smysl a učit ty, kteří jsou k výuce motivovaní. Budeš jedním z nich?

Chceš se naučit channelovat, pracovat se sebou nebo s ostatními způsobem, jakým to dělám já? Bude mi ctí i radostí provést tě do hloubky tvého vlastního srdce a maximálně tě podpořit v růstu. V rámci individuální výuky ti předám své zkušenosti v ucelené formě tak, jak jsem je během cesty vlastního seberozvoje posbírala.

Pokud si přeješ vydat se na tuto cestu se mnou, napiš mi pro více informací.

Máš právo důvěřovat, že dokud zůstáváš v souladu se svým srdcem, je o tebe postaráno. 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This