Vedené meditace

Propojí vás se srdcem

 meditace objev své poslání

Naše poslání vychází z našeho nitra a objevit ho proto můžeme jen uvnitř sebe, ne nikde ve vnějším světě.

Vytvořila jsem proto pro vás meditaci, která vás provede k vašemu srdci a duši tak, abyste sami v sobě (je-li ten správný čas) našli odpověď na otázku, jaké je právě teď vaše poslání.

Meditace je ve formátu mp3 a délce 14:26 min. 

Cena meditace je 200 Kč a zakoupíte ji TADY.

 meditace pro relaxaci a uvolnění

Vytvořila jsem pro vás relaxační a uvolňující meditaci, která vám pomůže zklidnit myšlenky, uvolnit tělo, napětí i stres, které v sobě často za celý den nastřádáme.

Pokud jste tedy často napjatí nebo unavení a chtěli byste se uvolnit a zklidnit, nechte se vést do spočinutí v čistém bytí a dopřejte svému tělu i duši péči, kterou si zasloužíte.

Meditace je zdarma k poslechu TADY.

 meditace pOHLED DRUHÉHO ČLOVĚKA

Meditace, která vás provede několika různými úhly pohledu na vybranou situaci z vašeho života, kde prožíváte konflikt/nedorozumění s druhým člověkem. Díky tomu si uvědomíte, jak danou situaci vnímá právě druhý člověk a najdete v sobě informace, jak se ke všemu postavit.

Nahrávku si můžete pouštět opakovaně pro různé konfliktní situace.

Meditace je ve formátu mp3 a délce cca 16 min.

Cena meditace je 200 Kč a zakoupíte ji TADY.

 Osobní meditace na přání

Potřebujete ve svém životě podpořit konkrétní téma/oblast? Vytvořím vám osobní meditaci získanou prostřednictvím channelingu nebo čtením z vašeho energetického systému.

Na základě vašeho požadavku (po telefonické domluvě nebo zprávě v mailu) vám nahraji meditaci přímo pro vás, kterou zvukově upravím a odešlu vám ve formátu mp3.

Meditaci je možné vytvořit i pro děti.

Cena meditace je 800 Kč a objednáte ji TADY.

 meditace spojení se zdrojem / Vesmírem

Tato meditace vás provede spojením se Zdrojem / Vesmírem / Bohem / Jednotou / vyšší silou, která tu pro nás všechny je ve své podporující síle.

Nechte se tedy vést a propojte se se zdrojem, z kterého můžete čerpat energii, podporu i odpovědi na otázky, které si pokládáte.

K meditaci si můžete pustit tuto hudbu podporující srdeční čakru.

Meditace je zdarma k poslechu TADY.

 meditace spojení se SRDCEM

Tato meditace vás provede spojením se srdcem, z kterého můžete čerpat klid, stabilitu, pocit bezpečí i lásku sami k sobě. Pro mě samotnou je pro spokojený život spojení se srdcem naprosto zásadní, a proto chci tuto zkušenost zprostředkovat formou meditace i vám.

Meditace je zdarma k poslechu TADY.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This