VEDENÉ MEDITACE 

PROPOJÍ VÁS SE  SRDCEM A PŘIVEDOU K SOBĚ

 

 

 

 meditace objev své poslání

Naše poslání vychází z našeho nitra a objevit ho proto můžeme jen uvnitř sebe, ne nikde ve vnějším světě. To, co je pravé pro ostatní, nemusí být cestou pro nás. Vytvořila jsem proto pro vás meditaci, která vás provede k vašemu srdci a duši tak, abyste sami v sobě (je-li ten správný čas) našli odpověď na otázku, jaké je právě teď vaše poslání.

Součástí meditace je podkresová hudba, která podporuje změnu mozkové frekvence a navození hladiny THETA – stavu hluboké relaxace, v kterém je snadné spojit se s nevědomou částí našeho nitra a objevit kreativní řešení. Zakoupením meditace však obdržíte i hlasovou nahrávku bez podkresové hudby.

Meditace je ve formátu mp3 a délce 14:26 min. 

Cena meditace je 222 Kč a zakoupíte ji TADY.

 meditace pro relaxaci a uvolnění

Vytvořila jsem pro vás relaxační a uvolňující meditaci, která vám pomůže zklidnit myšlenky, uvolnit tělo, napětí i stres, které v sobě často za celý den nastřádáme.

Pokud jste tedy často napjatí nebo unavení a chtěli byste se uvolnit a zklidnit, nechte se vést do spočinutí v čistém bytí a dopřejte svému tělu i duši péči, kterou si zasloužíte.

Na pozadí meditace hraje hudba podporující navození stavu hluboké relaxace.

Meditace je zdarma k poslechu TADY.

 Osobní meditace na přání

Potřebujete ve svém životě podpořit konkrétní téma/oblast? Vytvořím vám osobní meditaci získanou prostřednictvím channelingu nebo čtením z vašeho energetického systému.

Na základě vašeho požadavku (po telefonické domluvě nebo zprávě v mailu) vám nahraji meditaci přímo pro vás, kterou zvukově upravím a odešlu vám ve formátu mp3.

Meditaci je možné vytvořit i pro děti.

Pozn: Meditace slouží jako podpora, pokud má téma hlubší původ, doporučuji nejprve setkání a řešení v rámci osobní konzultace.

Cena meditace je 600 Kč a objednáte ji TADY.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This