On-line kurz vnitřní dítě

Cesta k sobě, k sebelásce, radosti a lehkosti

 

CO JE TO VNITŘNÍ DÍTĚ A PROČ S NÍM PRACOVAT?

Možná někdy prožíváte pocit, že vám nikdo nerozumí. Cítíte se sami, přestože kolem vás je spousta lidí. Víte, že byste potřebovali obejmout, ale nablízku není nikdo, kdo by vás objal. Vnímáte, že nedokážete být jen sami se sebou a v životě vám chybí radost i naplnění.

Příčinou všech těchto pocitů je s největší pravděpodobností hlas vašeho vnitřního dítěte, které se cítí samo, nepochopené a nemilované. Vnitřní dítě je část vašeho já, která si v sobě nese všechny vaše dětské zážitky, prožitky a zkušenosti. 

V dětství se učíme, jak funguje okolní svět a vytváříme si nejrůznější nevědomá přesvědčení o sobě i fungování světa. Budujeme si vztah k sobě i k životu obecně. Díky tomu do sebe zasejeme velké množství přesvědčení, strachů i bolestí, které nám život spíše komplikují. 

Většina z nás vyrůstala v době, kdy byla výchova založená převážně na racionálním hledisku a vzorcích, které se předávaly z generace na generaci. V našich srdcích tak zůstaly nedosycené nádoby s názvy „bezpomínečná láska“, „bezpomínečné přijetí“, „respekt“, „jsem důležitý/důležitá“ nebo „záleží na tom, jak se cítím“. 

Naplnění těchto prázdných nádob v dospělosti často vyžadujeme od ostatních. Nemáme svůj pevný střed a jistotu i pocit bezpečí hledáme ve svém okolí. Vše, co nám v nitru chybí, však můžeme najít jen uvnitř sebe.

Vnitřní dítě je k tomuto dosycení skvělým nástrojem. Jakmile se s ním setkáte a spojíte, získáte úžasný nástroj, jak uzdravit vše, co ve vás zůstává z dětství bolavé. A také mnohem více – více, než se dá popsat slovy. 

Pro mě samotnou byl pravidelný kontakt s vnitřním dítětem zásadní při budování zdravého vztahu k sobě. Díky pravidelnému kontaktu s ním jsem začala dosycovat sama sebe a místo ve vnějším světě si začala budovat radost a lásku uvnitř sebe samotné. K vnitřnímu dítěti se stále občas vracím a díky tomu dokážu snáze pochopit, co se ve mně v náročných chvílích odehrává.

Setkání s vnitřním dítětem bych doporučila každému. Přivede vás k vašemu srdci, přinese vám do života více radosti i lehkosti a podpoří vaši kreativitu. Jako velkou výhodu vnímám i skutečnost, že jakmile se s ním setkáte, dále s ním můžete pracovat sami bez potřeby odborných konzultací. 

Abych vás na této cestě maximálně podpořila, vytvořila jsem pro vás kurz, do kterého jsem zahrnula všechny své vlastní zkušenosti.

CO SE V KURZU NAUČÍTE A CO VÁM PŘINESE?

Naučíte se, jak nasytit láskou sami sebe tak, abyste ji nemuseli hledat ve svém okolí. Začnete si více užívat radost i lehkost v životě a budete žít více v přítomnosti.

Osvojíte si schopnost samostatně se sebou pracovat (bez pomoci terapeuta) a získáte techniky, díky kterým posílíte svoji sebedůvěru, schopnost postavit se za sebe, nastavit si vlastní hranice apod.

Pochopíte, proč reagujete (a cítíte se) v každodenních situacích tak, jak reagujete, a jak s tím pracovat, aby vám bylo lépe. Přirozeně se tak stanete více sami sebou a méně tím, kým vás chtějí mít ostatní.

Co je součástí kurzu a jak bude probíhat?

Kurz začne osobní konzultací se mnou

Během první společné konzultace vás provedu setkáním s vašim vnitřním dítětem, se kterým budete dále pracovat sami pomocí on-line výukových materiálů.

Pokud budete potřebovat další konzultaci, podíváme se na téma, které si vyberete, z pohledu vnitřního dítěte nebo budeme pracovat s tím, co bude třeba.

Získáte ČLENSKou SEKCi SE SPOUSTOU MATERIÁLŮ

V členské sekci najdete videa, meditace a další materiály, díky kterým se naučíte s vnitřním dítětem samostatně pracovat a rozvíjet vzájemný vztah.

Přístup vám vydrží po celou dobu, co bude fungovat můj web.

Součástí kurzu je i Prostor pro dotazy

Chci vás na vaší cestě maximálně podpořit, a proto budu v případě potřeby doplňovat další videa, meditace a techniky na základě vašich dotazů a individuálních zkušeností.  

Kurz je však připravený tak, abyste v něm našli vše potřebné.

Na jaká témata je zaměřena členská sekce?

Členská sekce obsahuje kromě úvodu tři hlavní moduly:

Léčení dítěte

Tato část je zaměřena na léčení bolístek, které vám bude vaše vnitřní dítě ukazovat. Kromě praxe tak obsahuje i teoretické principy, díky kterým vyléčíte bolavé věci, které ve vás zůstaly z dětství. 

Vzájemné dosycení

V této části najdete techniky, díky kterým doplníte vnitřnímu dítěti (i sami sobě) lásku, pocit bezpečí, pochopení i vše další, co mu (i vám) stále chybí. 

Součástí je i meditace, díky které se propojíte nejen sami se sebou, ale i s podporující energií matky Země.

Probuzení radosti

V této části se naučíte díky spojení s vnitřním dítětem prožívat v životě větší radost, lehkost, nadhled a bytí v přítomnosti.

Jaká je cena kurzu?

Cena on-line výukových materiálů je 1 111 Kč. On-line výukové materiály však není možné koupit bez předchozí konzultace se mnou, jejíž cena je nyní 1000 Kč/hod.

Pokud cítíte, že vás spojení s vnitřním dítětem volá, dejte mi vědět a společně najdeme termín pro společnou konzultaci, v rámci které vás setkáním s vnitřním dítětem provedu. 

Pokud jste se mnou konzultaci na téma vnitřní dítě již absolvovali, výukové materiály si můžete rovnou koupit tady.

Přinese mi kurz výsledky?

Kurz vám může přinést více, než se dá popsat slovy.

Vše však záleží na tom, kolik času a energie do sebe investujete, protože to za vás nikdo jiný neudělá.

Každá minuta, kterou věnujete péči o své vnitřní dítě, se vám však vrátí v podobě větší vnitřní spokojenosti. Každou minutu, kterou věnujete svému vnitřnímu dítěti, ve skutečnosti věnujete sami sobě.

Kurz je vytvořen tak, aby vám dal na vaší cestě maximální možnou podporu. Pokud však zjistíte, že výukové materiály vám nic nepřinášejí, do 14 dní od zakoupení kurzu vám vrátím částku zpět.

Pokud si stále nejste jistí, zda je setkání s vnitřním dítětem pro vás, poslechněte si podrobnější informace v tomto díle Terapeutcastu.

Reference

„Děkuji za dnešek, byl to opravdu krásný zážitek a vím, že touto formou chci dále pracovat a se svojí malou holčičkou se potkávat :)“ Zuzka

„Martina je člověk na svém místě. S láskou a lehkostí pomáhá projít bolístky z dětství a posunout nás k jejich vyléčení. Při konzultaci – setkání s vnitřním dítětem jsem se cítila vážně dobře. A celý další den po tom, jsem byla jako znovuzrozená a opravdu propojená se sebou v radosti. Moc doporučuji Martinu navštívit. Děkuji “ Šárka

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This