ON-LINE KURZ VNITŘNÍ DÍTĚ

cESTA K SOBĚ, SEBELÁSCE, RADOSTI A LEHKOSTI

 

    

 

CO JE TO VNITŘNÍ DÍTĚ A PROČ S NÍM PRACOVAT?

Jako dnes si pamatuju nepříjemné pocity a smutek, které občas prosakovaly do mého dospělého života a kterým jsem nerozuměla. Jakmile jsem se poprvé setkala se svým vnitřním dítětem, pochopila jsem, že ve skutečnosti tyto emoce patří mému malému já, které mám stále v sobě. Pochopila jsem, že pokud něco nezměním, nikdy nebudu opravdu šťastná a navždy budu hledat radost a lásku ve vnějším světě.

Díky pravidelnému kontaktu s vnitřním dítětem jsem začala dosycovat sama sebe a místo ve vnějším světě jsem si začala budovat radost a lásku uvnitř sebe samotné.

Možná i vy znáte ten svíravý pocit, kdy vám není dobře a někde uvnitř cítíte, že byste potřebovali obejmout, ale nablízku není nikdo, kdo by vás objal. Možná si pamatujete strach, že jste udělali nebo děláte něco špatně, a zažíváte nepříjemné emoce, kterým nerozumíte…

Sama jsem tímto prošla také, a proto jsem pro vás vytvořila kurz, do kterého jsem zahrnula vše, co jsem se během své vlastní praxe (a práci s klienty) s vnitřním dítětem naučila.

CO SE V KURZU NAUČÍTE A CO VÁM PŘINESE?

  • Naučíte se, jak nasytit láskou sami sebe tak, abyste ji nemuseli hledat ve svém okolí.
  • Osvojíte si schopnost samostatně se sebou pracovat (i bez pomoci terapeuta).
  • Získáte techniky, díky kterým posílíte svoji sebedůvěru, schopnost postavit se za sebe, nastavit si vlastní hranice apod.
  • Přirozeně se stanete více sami sebou a méně tím, kým vás chtějí mít ostatní.
  • Pochopíte, proč reagujete (a cítíte se) v každodenních situacích tak jak reagujete a jak s tím pracovat, aby vám bylo lépe.
  • Začnete si více užívat radost i lehkost v životě a budete žít více v přítomnosti.

Co je součástí kurzu a jak bude probíhat?

Kurz začne osobní konzultací se mnou

Kurz obsahuje 2 osobní on-line setkání se mnou (tedy 2x cca 60 min, dle potřeby o něco déle).

Během první společné konzultace vás provedu setkáním s vašim vnitřním dítětem a při další konzultaci se podíváme na téma, které si vyberete, z pohledu vnitřního dítěte.

Získáte ČLENSKou SEKCi SE SPOUSTOU MATERIÁLŮ

V členské sekci najdete videa, meditace a další materiály, díky kterým se naučíte s vnitřním dítětem samostatně pracovat a rozvíjet vzájemný vztah. 

Součástí kurzu je i Prostor pro dotazy

Chci vás na vaší cestě maximálně podpořit, a proto budu v případě potřeby doplňovat další videa, meditace a techniky na základě vašich dotazů a individuálních zkušeností.  

Kurz je však připravený tak, abyste v něm našli vše potřebné.

Na jaká témata je zaměřena členská sekce?

Členská sekce obsahuje kromě úvodu tři hlavní moduly:

Léčení dítěte

Tato část je zaměřena na léčení bolístek, které vám bude vaše vnitřní dítě ukazovat. Kromě praxe tak obsahuje i teoretické principy, díky kterým vyléčíte bolavé věci, které ve vás zůstaly z dětství. 

Vzájemné dosycení

V této části najdete techniky, díky kterým doplníte vnitřnímu dítěti (i sami sobě) lásku, pocit bezpečí, pochopení i vše další, co mu (i vám) stále chybí. 

Součástí je i meditace, díky které se propojíte nejen sami se sebou, ale i s podporující energií matky Země.

Probuzení radosti

V této části se naučíte díky spojení s vnitřním dítětem prožívat v životě větší radost, lehkost, nadhled a bytí v přítomnosti.

Přinese mi kurz výsledky?

Kurz vám může přinést více, než se dá popsat slovy.

Vše však záleží na tom, kolik času a energie do sebe investujete, protože to za vás nikdo jiný neudělá.

Každá minuta, kterou věnujete péči o své vnitřní dítě, se vám však vrátí v podobě větší vnitřní spokojenosti. Každou minutu, kterou věnujete svému vnitřnímu dítěti, ve skutečnosti věnujete sami sobě.

Kurz je vytvořen tak, aby vám dal na vaší cestě maximální možnou podporu. Pokud však zjistíte, že materiály v členské sekci vám nic nepřinášejí, do 14 dní od zakoupení kurzu vám vrátím částku (sníženou o cenu za proběhlou konzultaci) zpět.

 

Cena kurzu je 2 700 Kč.

Pokud cítíte, že se chcete vydat na krásnou cestu spojení s vnitřním dítětem, dejte mi vědět na mail martina@odmartiny.cz, tel. +420 604 313 109, nebo si kurz rovnou kupte na odkaze níže (při nákupu si vytvořte svůj účet).

Pokud jste se mnou konzultaci na téma vnitřní dítě již absolvovali a máte zájem jen o videa, dejte mi vědět a dám vám odpovídající slevu. 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This