Síla srdce

Ponoř se do svého nitra a najdi svůj potenciál

Kniha, která ti přinese více lásky k sobě i k životu

vÁSSíla 

 Láskyplný vztah k sobě je základem:

Zdravých a spokojených vztahů.

Pocitu, že jsi v životě v bezpečí.

Hojnosti ve všech oblastech tvého života.

Silné imunity a pevného zdraví.

Většího spojení se Zdrojem, díky kterému se ti v životě dějí zázraky. 

Dovol si se do sebe zamilovat 

Kniha Síla srdce tě k sebelásce láskyplně povede

Naučí tě se sebou pracovat, lépe se v sobě vyznat a směrovat život k větší harmonii, naplnění a radosti.

Provede tě prací s emocemi a naučí vnímat souvislosti mezi tím, co se děje v tvém nitru a vnějším světě.

Ukáže Ti, jak se cítit dobře nezávisle na tom, co se děje kolem tebe.

 

BUDE Ti LASKAVÝM A PRAKTICKÝM PRŮVODCEM NA CESTĚ K TVÉMU SRDCI A JEHO SÍLE

Obdaří tě spoustou jednoduchých cvičení, díky kterým snadno uvedeš teorii do praxe.

Objevíš v ní komplexní souhrn informací, ke kterým se můžeš vracet opakovaně, kdykoliv budeš potřebovat.

Najdeš v ní: 186 stran (formát A5), barevné ilustrace od ilustrátora Mirka Hrubého a grafické zpracování, díky kterému je kniha přehledná a dobře se s ní pracuje.

Síla 

Reference

„Já měla úžasnou možnost přečíst si Sílu Srdce, když byla ještě v plenkách. A pak ještě jednou těsně před vydáním. Úžasné je, že mě pokaždé obohatila jinak. Proto vám doporučuji se k ní vracet v různých obdobích vašeho života. Ať se děje, co se děje, bude k vám promlouvat a vždy se v ní najdete.“ Moni

„Ahoj Martino, děkuju za Tvoje slova a povzbuzení, moc mi teď pomáhají! I v knížce od Tebe nacházím inspiraci. Je hezky lidsky psaná. Myšlenky podáváš z pohledu, který je pro mě nový a přínosný. Děkuji za tebe!“ Ondra

„Ahoj Marti, začala jsem číst Tvoji knížku. Už po prvních listech jsem nadšená, je krásná. Jsem zvědavá, kam se dostanu dál, ale už teď mi kniha pomáhá.“ Monika

„Marti, Tvoje kniha je super! Je vidět, že umíš psát a úplně si užívám, jak to máš pěkně zformátované. Obsah je super, moc se mi líbil už úvod, píšeš to úplně lidsky, na nikoho netlačíš, nikoho nepřesvědčuješ, jenom dobře radíš, fakt paráda. Moc se mi líbí, že máš knihu nadupanou jak troškou teorie, tak hodně moc cvičeními. Opravdu si vybere každý, jak jsi slibovala na začátku:-)“ Jitka

„Ahoj Martinko, přišla mi kniha. Ta je tak krásná. Už se těším, až se začtu.  Namátkou jsem otevřela na více stránkách a rezonovalo to s tématem, co jsme včera řešily se sestrou. Úžasná „náhoda“. A ta záložka je dokonalá. Jsem šťastná, že ti Hithit kampaň vyšla a knížka se vydala, moc gratuluju a děkuju, že ji můžu číst. “ Šárka

vÁSSíla UKÁZKA DVOJSTRAN:                        

zASLOUŽÍŠ SI (sebe)LÁSKU, PÉČI I POZORNOST

Jen pokud se naučíš mít rád/ráda sebe, budeš mít dost lásky a energie i pro ostatní.

Vše, co nedokážeme dát sami sobě, vyžadujeme po ostatních – nezávisle na tom, zda se jedná o pocit bezpečí, pocit být milovaný nebo např. uznání vlastní hodnoty. Vše, co nám v nitru chybí, však můžeme najít jen uvnitř sebe, protože nikdo jiný nám naše prázdné nádoby doplnit nemůže. I když se někdy může zdát, že ano, časem se dost možná ukáže, že když jsme sami, uvnitř se cítíme prázdní.

Síla srdce tě láskyplně přivede k sobě a ukáže ti, jak naplnit to, co ti uvnitř chybí. 

vÁSSíla Kniha je přehledně rozdělena do pěti částí:                        

Spojení se srdcem

Největší vliv na náš život mají emoce skryté v našem srdci, které si běžně neuvědomujeme. Pokud se s nimi chceme spojit, je třeba spojit se se svým srdcem.

Úvod do světa emocí

Proč je důležité emoce nepotlačovat? Co nám přináší? Co se děje, když je v sobě dusíme, a další.

Emoce v našem srdci a jak s nimi pracovat

Uvolnění emocí, jejich transformace a využití potenciálu, který nám přináší. Práce s tělem, souvislosti mezi emocemi a jídlem a další. 

Vztah k sobě

Sebepoznání, upřímnost k sobě, sebepřijetí, sebeláska… Vztah k sobě určuje, jak dobře/špatně se nám žije, i spoustu dalších oblastí našeho života.

Inspirace pro radostné dny

Tato část knihy je doplňkem k předchozím a je věnována např. technikám pro zklidnění mysli nebo práci s přesvědčeními, která nás v životě negativně ovlivňují.

Kdo jsem a proč jsem knihu napsala?

Jmenuji se Martina Čampulová. Vystudovala jsem Matematické inženýrství a dále se věnovala statistice a jejím aplikacím. Zdravotní problémy mě však přivedly k rodinným konstelacím, díky kterým pochopila, že problém se neskrývá jen v těle, ale především v mém nitru. Začala jsem poznávat sama sebe a postupně nacházet větší lásku k sobě i harmonii v nejrůznějších oblastech svého života. Dnes provádím ostatní skrze rodinné konstelace, energetické čtení, channeling a další metody při objevování vlastního nitra a hledání způsobů, jak žít radostnější a spokojenější život. 

Najít si hezký vztah k sobě je jako najít ráj na Zemi. Dává nám sílu změnit to, co nás v životě trápí. V sobě totiž máme skryto vše, co potřebujeme, abychom našli větší harmonii sami se sebou i se vším, co je kolem nás. Objevování vlastního nitra a cesta k sobě, k naší skutečné podstatě, však netrvá týden ani měsíc. Dovolte mi, abych vám skrze tuto knihu předala inspiraci i své zkušenosti, které využijete při prohlubování vztahu k sobě a transformaci toho, co ve vašem životě není v harmonii. Dovolte mi, abych vás skrze tuto knihu povzbudila na cestě k sobě.

Martina

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This