Individuální výuka channelingu

Channelovat se můžeš naučit i ty

Chceš se naučit získávat informace z jemnohmotného světa nebo komunikovat s konkrétními bytostmi jako jsou např. stromy, kameny, Země, voda apod.? Toužíš získat spojení s bytostí, která tě bude na tvé cestě podporovat? Přeješ si pomocí channelingu získávat užitečné informace pro sebe i ostatní? Ráda tě vším provedu.

Channeling je přirozená schopnost, kterou se můžeš naučit i ty. Potřebuješ jen vědět „jak na to“ a dokázat se ukotvit ve svém srdci, protože právě spojení se srdcem je pro channeling zásadní. Potom už je vše především o tvé vlastní praxi a čase, který channelingu věnuješ.

Jestli tě channeling láká a chceš se jej naučit, dej mi vědět. Pokud ucítím, že jsi připravený/připravená, ráda tě provedu individuální výukou. Pokud ucítím, že pro individuální výuku channelingu ještě připravený/připravená nejsi, provedu tě v rámci individuálních konzultací k hlubšímu spojení s tvým srdcem tak, aby jsi byl/byla připravená i pro individuální výuku channelingu.

Jakým způsobem individuální výuka probíhá?

Pokud se domluvíme na společné výuce, v prvním kroku ode mě obdržíš prezentaci (včetně hlasové nahrávky) s potřebnou teorií. Prezentaci si projdeš samostatně a při společném setkání (osobně nebo on-line) prodiskutujeme vše, co ti nebude jasné. Dále se pustíme rovnou do praxe.

Jaká je cena výuky

Cena prvního setkání (60 – 90 min) je 2 500 Kč – v této ceně je zahrnuta prezentace s teoretickými podklady.

Cena dalších setkání týkajících se přímo výuky channelingu (propojování se s bytostmi apod.) je 1200 Kč / hod.

CHCEŠ SE ZEPTAT NA PODROBNOSTI?

Tvé dotazy ti ráda zodpovím na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109. 

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This