Individuální poradenství a služby 

Práce s tématem, se kterým přicházíte 

CESTA SRDCE

Cesta skrze setkání s vlastním srdcem je nejčistší a také nejvíce individuální a intuitivní způsob podpory, který vám mohu nabídnout. Ve svém srdci se setkáváte jen sami se sebou a s hlubokou moudrostí a poznáním, které v sobě máte.

Při tomto způsobu práce se neřídíme žádnými koncepty a vy získáváte svobodu a přijímáte zodpovědnost za sebe.

Jedná se také o maximálně individuální přístup, protože vaše srdce ví nejlépe, co potřebujete v daném okamžiku vidět.

Osobně i on-line

CENA:

1000 Kč/hod + případný pronájem, více informací TADY.

OSOBNÍ CHANNELING I VÝUKA

Řešíte nějakou situaci, se kterou si nevíte rady, a rádi byste získali pohled z jiného úhlu? Právě toto channeling poskytuje.

Channeling je způsob přijímání informací z jemněhmotného světa. Více o něm si můžete přečíst TADY.

Osobně i on-line, včetně individuální výuky.

CENA A VÍCE INFORMACÍ:

Konzultace: 1000 Kč/hod + případný pronájem, více informací TADY.

Individuální výuka: cena i více informací TADY.

CHANNELINGOVÁ PORADNA

Řešíte nějakou situaci, se kterou si nevíte rady, a potřebujete rychlou odpověď?

Vymyslela jsem pro vás channelingovou poradnu. Funguje to tak, že mi napíšete svůj dotaz, a já vám do 2 – 3 dnů pošlu nahrávku s odpovědí na váš dotaz, kterou získám přes channeling.

Cena: 300 Kč

Více informací najdete TADY.

ENERGETICKÁ PODPORA LÉČIVOU ENERGIÍ ZE ZDROJE

Léčivá energie prapůvodního Zdroje s každým pracuje v souladu s jeho nejvyšším dobrem tak, jak je pro něj aktuálně důležité. Neřeší jen důsledky, ale jde přímo ke kořenům a k příčinám.

Uvolňuje a čistí emoce, energetické bloky i nefunkční přesvědčení a podporuje fyzické tělo. Působí tedy na úrovni fyzického těla, mysli i psychiky. Více informací najdete TADY.

Osobně i on-line (energie reaguje na záměr), cca 10 – 15 min + sdílení. 

CENA:

200 Kč pro jednorázové „sezení“, pro pravidelná sezení je cena individuální

  IMAGE MEDICÍNA

Imagine medicína vycházející ze školy starověkého čínského lékaře se zaměřuje na hledání duchovní příčiny nemoci.

Ozdravný proces fyzického těla dále podporuje vnitřními obrazy zdraví (obraz = image) a energetickou prací (např. uvolnění nežádoucí energie z orgánů, rozproudění energie v meridiánech, podpora čistou Zdrojovou energií). Více informací najdete TADY. 

Osobně i on-line.

CENA:

1000 Kč/hod + případný pronájem

  ENERGETICKÉ ČTENÍ

Energetické čtení je jemná metoda, díky které může každý, s jakoukoliv životní zkušeností, podpořit léčení bolavé duše i těla. Je to způsob, který umožňuje jít rychle do hloubky, ke skutečné příčině toho, co nás v životě trápí. 

Umožňuje dostat se do dětství a jiných zkušeností a prožitků, které v nás stále zůstávají bolavé, a podle možností je vyléčit a vymanit se tak z vlivu omezujících přesvědčení i nefunkčních programů. 

V celém procesu dochází k mnoha uvědoměním, pochopením, k většímu spojení se sebou i se svou vlastní silou.  Více informací najdete TADY. 

Osobně i on-line.

CENA:

1000 Kč/hod + případný pronájem

INDIVIDUÁLNÍ KONSTELACE

Skrze konstelaci je možné nahlédnout zejména na následující: disharmonie a problémy ve vztazích, finanční nebo pracovní nesnáze, těžké a opakující se osudy v rodině, zdravotní problémy.

Při individuální konstelaci je princip práce stejný jako při skupinových konstelacích. Místo zástupců, kteří jsou ve skupince zastoupeni ostatními účastníky, využíváme barevné destičky. Každá destička představuje jednoho zástupce, kterého si můžete v konstelaci „nacítit“ vy i já. 

Individuální konstelace je vhodná zejména v případech, kdy nechcete řešit téma před ostatními. Více informací najdete TADY.

CENA:

1000 Kč/hod + pronájem

PRÁCE S VNITŘNÍM DÍTĚTEM

Dětství je obdobím, které významně ovlivňuje celý náš dospělý život. Podle toho, jak se k nám v dětství chovali ostatní, se k sobě chováme i v dospělosti.

Vnitřní dítě je část našeho já, která v sobě nese všechny dětské zážitky. Tím, že se setkáme s vnitřním dítětem, se ve skutečnosti vrátíme sami k sobě.

Skrze pravidelný kontakt s vnitřním dítětem lze léčit dětské bolístky, posilovat vlastní sebedůvěru, vztah k sobě i radost ze života. Více informací najdete TADY.

Osobně i on-line.

CENA:

1000 Kč/hod + případný pronájem

Dechové sezení

Dech je léčivý průvodce k našemu nitru, který pomáhá uvolnit vše, co už nám neslouží. Pomocí něj se více propojíte se svým tělem i sami se sebou. S každým nádechem přivedete do svého těla novou energii.  

V závislosti na záměru společně zvolíme způsob dýchání.

Cena: 1000 Kč/hod + případný pronájem

Více informací najdete TADY.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA A PŘEDNÁŠKY

Chcete se naučit channelovat, vést individuální konstelace, provádět ostatní v seberozvoji nebo jen získat návod, jak pracovat s vlastními tématy?

Ráda vám předám své zkušenosti a v rámci dlouhodobé spolupráce s vámi budu objevovat to, co funguje právě pro vás. Každý z nás je jedinečný a každý také potřebuje individuální přístup.

Aktuální nabídku kurzů, které nabízím, najdete TADY.

Užitečné informace na různá témata a tipy pro praxi, které vás na cestě osobního rozvoje podpoří, zpracovávám do přednášek TADY.

Meditace – obecné i osobní

Tvořím pro vás podporující meditace, které vás propojí se srdcem a přivedou k sobě. Každá meditace je (nebo bude) zaměřena na určité téma, se kterým často pracuji s klienty.

Na vaše přání vám ráda vytvořím i osobní meditaci na míru.

Cena: dle tipu meditace

Více informací najdete TADY.

SEBEROZVOJOVÝ KLUB NA PICKEY

Vytvořila jsem prostor – Pickey účet, díky kterému získáte pravidelnou inspiraci pro váš osobní rozvoj a který vás bude podporovat na cestě srdce.

Společně se budeme rozvíjet např. skrze živá vysílání, tématická videa a meditace, bonusové příspěvky, informace získané z channelingu nebo sdílení mých vlastních zkušeností.

Živá vysílání probíhají i ve FB skupina Cesta srdce a záznam zde zůstává 2 dny po zveřejnění. Poté je živé vysílání dostupné  na Pickey účtu v rámci měsíčního členství  společně s dalším obsahem.

Cena: FB skupina je zdarma, měsíční předplatné na Pickey účtu stojí 333 Kč a obsahuje i materiály z předchozích měsíců.

Více informací najdete TADY.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This