INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ A SLUŽBY

PRÁCE S TÉMATEM, SE KTERÝM PŘICHÁZÍTE

INDIVIDUÁLNÍ KONSTELACE

Skrze konstelaci je možné nahlédnout zejména na následující: disharmonie a problémy ve vztazích, finanční nebo pracovní nesnáze, těžké a opakující se osudy v rodině, zdravotní problémy.

Při individuální konstelaci je princip práce stejný jako při skupinových konstelacích. Místo zástupců, kteří jsou ve skupince zastoupeni ostatními účastníky, využíváme barevné destičky. Každá destička představuje jednoho zástupce, kterého si můžete v konstelaci „nacítit“ vy i já. 

Individuální konstelace je vhodná zejména v případech, kdy nechcete řešit téma před ostatními. Více informací najdete TADY.

CENA:

600 Kč/hod + pronájem

  ENERGETICKÉ ČTENÍ

Energetické čtení je jemná metoda, díky které může každý, s jakoukoliv životní zkušeností, podpořit léčení bolavé duše i těla. Je to způsob, který umožňuje jít rychle do hloubky, ke skutečné příčině toho, co nás v životě trápí. 

Umožňuje dostat se do dětství a jiných zkušeností a prožitků, které v nás stále zůstávají bolavé, a podle možností je vyléčit a vymanit se tak z vlivu omezujících přesvědčení i nefunkčních programů. 

V celém procesu dochází k mnoha uvědoměním, pochopením, k většímu spojení se sebou i se svou vlastní silou.  Více informací najdete TADY. 

Osobně i on-line.

CENA:

600 Kč/hod + případný pronájem

OSOBNÍ CHANNELING

Řešíte nějakou situaci, se kterou si nevíte rady, a rádi byste získali pohled z jiného úhlu? Právě toto channeling poskytuje. Skrze channeling je možné načíst i osobní meditaci.

Channeling je způsob přijímání informací z jemněhmotného světa. Více o něm si můžete přečíst TADY.

Osobně i on-line.

CENA:

600 Kč/hod + případný pronájem

CHANNELINGOVÁ PORADNA

Řešíte nějakou situaci, se kterou si nevíte rady, a potřebujete rychlou odpověď?

Vymyslela jsem pro vás channelingovou poradnu. Funguje to tak, že mi napíšete svůj dotaz, a já vám do 2 – 3 dnů pošlu nahrávku s odpovědí na váš dotaz, kterou získám přes channeling.

Cena: 200 Kč

Více informací najdete TADY.

INDIVIDUÁLNÍ KONSTELACE TRAUMATU

Konstelace traumatu je vhodná pro léčení důsledků traumatických zkušeností = psychicky náročných situací, se kterými si nedokážeme poradit, a v důsledku toho dochází k odštěpení části našeho nitra, která si v sobě nese všechny náročné zkušenosti a zůstává zakonzervovaná.

Konstelace traumatu léčí tělo i duši a vede ke znovu sjednocení našeho nitra. Při práci s traumaty pracuji s tělem a metodou Eye Movement Integration založenou na pohybech očí. 

Více informací najdete TADY.

CENA:

600 Kč/hod + pronájem

  DECHOVÉ SEZENÍ 

Dech se může stát průvodcem do našeho nitraukázat nám naše bolesti a zranění a provést vším, s čím se ve svém srdci setkáme.  

Pro práci s dechem existuje několik přístupů. Některé techniky jsou velmi jemné a pomáhají nám uvědomit si sami sebe a své tělo, zatímco jiné jdou více do hloubky. 

Mezi základní dechové metody, kterými vás můžu provést, patří: volné dýchání, rebirthing = znovuzrození, vyjadřování náboje vzniklého v těle během dýchání, dýchání do čaker i pánve, jemné dýchání. 

Více informací najdete TADY.   

CENA:

600 Kč/hod + pronájem 

PRÁCE S VNITŘNÍM DÍTĚTEM

Dětství je obdobím, které významně ovlivňuje celý náš dospělý život. Podle toho, jak se k nám v dětství chovali ostatní, se k sobě chováme i v dospělosti.

Vnitřní dítě je část našeho já, která v sobě nese všechny dětské zážitky. Tím, že se setkáme s vnitřním dítětem, se ve skutečnosti vrátíme sami k sobě.

Skrze pravidelný kontakt s vnitřním dítětem lze léčit dětské bolístky, posilovat vlastní sebedůvěru, vztah k sobě i radost ze života. Více informací najdete TADY.

Osobně i on-line.

CENA:

600 Kč/hod + případný pronájem

Access Bars®

Access Bars® pracuje s 32 body na hlavě, které jsou spojené s určitými oblastmi našeho života (zdraví, peníze, kontrola, kreativita apod.) a souvisejícími emocemi, myšlenkami, programy a přesvědčeními, které si během života vytváříme.

Jemnou stimulací těchto bodů dochází k rozproudění energie v těle a uvolňování programů, přesvědčení a emocí, které nám neslouží. Díky tomu může do našeho života přijít větší lehkost i harmonie.

Access Bars® terapie trvá 60 – 90 minut.

Cena: 600 Kč/hod + pronájem

Více informací najdete TADY.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This