Image medicína

Zjištění duchovní příčiny nemoci a podpora ozdravného procesu pomocí práce s energií a vnitřními obrazy (= image)

Imagine medicína vychází ze školy starověkého čínského lékaře a stejně jako další metody a přístupy, se kterými pracuji, se zaměřuje na hledání duchovní příčiny nemoci, nebo-li na informační úroveň. Ozdravný proces dále podporuje pomocí energetické práce (např. uvolnění nežádoucí energie z orgánů, rozproudění energie v meridiánech, podpora čistou Zdrojovou energií) a práce s vnitřními obrazy (image = obraz).

Duchovní příčinou nemoci může být např. určité přesvědčení nebo vzorec chování, který s námi na vnitřní úrovni není v souladu a který narušuje naši vnitřní rovnováhu. Vzorce chování a přesvědčení, které s námi nejsou v harmonii, také způsobují emoce s nízkou vibrací, které se mohou ukládat do orgánů a nejrůznějších částí těla, které oslabují. Po určitém čase se vše projevuje na fyzické úrovni.

Uzdravení přichází díky pochopení duchovní příčiny nemoci a vykonání potřebných změn, které vedou k větší harmonii a rovnováze. Fyzické tělo a jeho ozdravný proces je možné dále podpořit vnitřním obrazem zdraví, rozprouděním energie v meridiánech, uvolněním nežádoucí energie z oslabených orgánů, energetickou podporou orgánů i celého těla.

JAK SEZENÍ S IMAGE MEDICÍNOU PROBÍHÁ?

Celé sezení probíhá intuitivně, podle tématu i potřeb klienta a v kombinaci s dalšími metodami, které využívám. Metod, jak zjistit duchovní příčinu nemoci je více (např. channeling, rodinné konstelace, energetické čtení). Technikami Image medicíny je však možné podpořit ozdravný proces těla pomocí práce s obrazy a energií.

Práci s energií využívám i v rámci energetické podpory léčivou energií Zdroje, což je však v porovnání s energetickou prací dle principů Image medicíny velmi intuitivní proces. Image medicína pracuje s energií více systematicky.

Pro více informací mě kontaktujte na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109.

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This