Energetické čtení

Uožňuje jít rychle do hloubky, vymanit se z vlivu omezujících přesvědčení i nefunkčních programů a nalézt větší harmonii

 

 

 

Energetické čtení je jemná metoda, díky které může každý, s jakoukoliv životní zkušeností, podpořit léčení bolavé duše i těla. Je to způsob, který umožňuje jít rychle do hloubky, ke skutečné příčině toho, co nás v životě trápí. Umožňuje vymanit se z vlivu omezujících přesvědčení i nefunkčních programů a přináší hluboká uvědomění, možnosti změny i větší harmonii. Princip metody vznikl v Indii pod vedením Osha. 

Jaký je princip energetického čtení a jak probíhá?

Energetické čtení funguje osobně i na dálku a jeho princip je v mnohém podobný rodinným konstelacím. Pokud se rozhodnete prostřednictvím energetického čtení podívat na nějaké své téma, problém nebo cokoliv, co vás v životě trápí, nejprve se plně spojím se svým srdcem a „naladím“ na vás i vaše téma. Pokud budete souhlasit, společně vytvoříme bezpečný prostor, v kterém může být vyjádřeno vše, co je třeba, a v kterém je možné nořit se do větších hloubek.

Podle toho, s čím dané téma souvisí, s ním budeme společně dále pracovat. V praxi to vypadá např. tak, že vás vyzvu, ať vyslovíte určitou větu, ať vnímáte, jak se při vyslovování věty cítíte apod. Postupně je možné dostat se ke skutečným příčinám a zkušenostem, které nás v životě ovlivnily tak moc, že teď se v našem životě dějí věci, které s námi nejsou v harmonii.

V procesu energetického čtení je tak možné pojmenovat, uznat a přijmout nejrůznější bolestné zážitky a přesvědčení a tím je uvolnit, aby nás přestaly ovlivňovat. 

Uvědomění, kdy daný program (např. nezasloužím si lásku nebo když se mi něco nedaří, je to moje vina), který nás v současném životě stále provází a ovlivňuje, vznikl a jakou měl funkci, je zásadní proto, aby se mohl změnit a přestal na nás dále působit.

V procesu energetického čtení je možné dostat se do dětství a jiných zkušeností a prožitků, které v nás stále zůstávají bolavé, a podle možností je vyléčit. Vše se děje podle toho, co je pro člověka, který na energetické čtení přichází, možné a bezpečné. V celém procesu dochází k mnoha uvědoměním, pochopením, k většímu spojení se sebou i se svou vlastní silou.  

S jakými tématy je možné v energetickém čtení pracovat?

Energetické čtení nabízí spoustu možností, mezi které patří zejména následující:

Konkrétní téma

Během energetického čtení je možné naladit se na konkrétní téma, „načíst“ s čím souvisí, co je důležité pro řešení a dle toho s tématem dále pracovat. Vnímám, že je možné jít opravdu do hloubky (samozřejmě dle možností klienta i terapeuta).

Mužská a ženská energie

Mužská i ženská energie by měly být v harmonii. Někdy však máme příliš málo mužské nebo naopak ženské energie. Díky energetickému čtení je možné zjistit a dále pracovat s tím, co je třeba udělat proto, aby byly obě energie ve vzájemné harmonii.

Fyzické Tělo

V procesu energetického čtení je možné „načíst“ konkrétní část fyzického těla, např. část, kde nás trápí nějaký zdravotní problém. Fyzické problémy se objevují, pokud něco v našem nitru není v harmonii. Během energetického čtení je možné odhalit, co se děje a dále pracovat s tím, co se objeví.

Čakry

Každá ze 7 hlavních čaker (energetických center v našem těle) má své kvality, ale ukrývá i přesvědčení a témata, která nám brání v tom, abychom se mohli více otevřít prožívání života. V energetickém čtení je možné zaměřit se na každou z čaker i témata, kvality a přesvědčení, které skrývá.

Vztahy, partnerské čtení

Díky energetickému čtení je možné podpořit to, co ve vztahu není v harmonii, ať už je partner v terapii přítomný osobně nebo ne (o partnerském čtení pravděpodobně napíšu další článek). Také je možné pracovat s vazbami, které se v každém vztahu automaticky vytváří. Tyto vazby je možné pročistit (mezi současnými partnery, ve vztahu rodič – dítě, snacha – tchýně apod.) i ukončit (mezi bývalými partnery).

Pro koho je energetické čtení vhodné?

Vnímám, že energetické čtení je přínosem pro každého, kdo je ochotný nahlédnout na skutečné příčiny toho, co v jeho životě postrádá harmonii. Nejsou k němu nutné žádné předchozí zkušenosti ani dovednosti. Nejdůležitější je motivace a ochota nahlédnout do sebe. Sama jsem si energetické čtení moc zamilovala a pochopila díky němu spoustu věcí. Bude mi proto radostí, pokud se rozhodnete ho se mnou absolvovat.

Pro více informací mě kontaktujte na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109.

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This