Energetická podpora léčivou energií prapůvodního Zdroje

Působení vysoko-vibrační energie na úrovni těla, mysli i psychiky tak, jak je aktuálně potřeba 

Léčivá energie prapůvodního Zdroje s každým pracuje v souladu s jeho nejvyšším dobrem tak, jak je pro něj aktuálně důležité. Neřeší jen důsledky, ale jde přímo ke kořenům a k příčinám, které často nejsou zřejmé na první pohled. Nepůsobí tak jen na fyzické tělo, ale i na naše nitro – uvolňuje a čistí emoce, energetické bloky, nefunkční přesvědčení apod. Dále podporuje fyzické tělo. Působí tedy na úrovni fyzického těla, mysli i psychiky. Díky tomu, že přenos jemněhmotné energie funguje na záměr, sezení je možné absolvovat osobně i on-line.

Působení a přenos energie každý vnímá individuálně – někdo může cítit emoce, které se uvolňují a čistí, někdo může vnímat teplo, chlad, brnění nebo šimrání v těle. Někomu mohou během sezení chodit myšlenky, zjevovat se obrazy a někdo může klidně i usnout, což je naprosto v pořádku. Přestože energie je velmi jemná, může jít do hloubky. 

JAK SEZENÍ PROBÍHÁ?

Pokud sezení probíhá na dálku, nejprve se spojíme on-line a já vám krátce vysvětlím, co se bude dít, případně zodpovím vaše otázky. Následně si pohodlně lehnete a zajistíte maximální možný klid, abyste se mohli uvolnit a vědomě přijímat energii. Jakmile budete pohodlně ležet, skrze vlastní srdce se spojím s léčivou energií, která s vámi začne pracovat podle toho, co je pro vás aktuálně důležité.

Jakmile bude působení energie ukončeno, znovu se spojíme v on-line světě a vy dostanete prostor pro sdílení a dotazy.

JAK DLOUHO SEZENÍ TRVÁ A JAKÁ JE CENA?

Celé sezení trvá cca 10 – 15 min + sdílení. Cenu za sezení nechám na vás, tzn. pokud mi budete chtít poslat za sezení nějakou odměnu, budu ráda, ale není to nutné. 

Pro více informací mě kontaktujte na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109.

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This