channeling

 zÍSKÁVÁNÍ INFORMACÍ Z JEMNĚHMOTNÉHO SVĚTA

 

 

Channeling je stav vědomí, v kterém jsme plně přítomni ve svém srdci, oproštěni od svých myšlenek. V tomto stavu vědomí se otevírá prostor pro získávání informací z jemněhmotného světa, Vesmíru, jednoty, nebo jak jsme zvyklí svět, který nás obklopuje, nazývat. Stáváme se tedy kanálem (z angličtiny – channel = kanál) pro příjem informací.

Při plné přítomnosti v srdci současně můžeme získat telepatické propojení s jinou bytostí či vědomím, a dále získávat informace od ní. Tou „bytostí“ či „vědomím“ může být např. Země, voda, strom, miminko v děloze, duše zemřelého člověka, lesní víla nebo skřítek. Vzdálenost v channelingu nehraje roli.

Channeling je přirozená schopnost, kterou v sobě máme ukrytou všichni, a které jsme tak blízko, jak blízko jsme svému srdci. Jsem přesvědčená, že channeling nám v určitých formách a intenzitách přirozeně vstupuje do života, aniž si to uvědomujeme – např. když se věnujeme nějaké činnosti, která nás naplňuje, a z ničeho nic nás napadne skvělá myšlenka. 

Proč jsem si channeling zamilovala?

Pro kurz channelingu jsem se rozhodla spontánně. Už po prvních dnech channelingové praxe pod vedením Lucie Alferi mi však bylo jasné, že jsem poznala něco, co chci dále rozvíjet. Prvním důvodem je skutečnost, že při channelingu je třeba být plnou přítomností v srdci, což je pro mě velmi silný pocit, který mě dokáže vnitřně naprosto naplnit.

Další věc, kterou na channelingu oceňuji, je, že je díky němu možné získat pohled na situaci z jiného úhlu. Přirovnala bych to k příkladu, kdy stojíme uprostřed lesa s nohama na zemi, a nad hlavou nám prolétne orel, který má na rozdíl od nás pořádný rozhled a „channeluje“ to, co se v lese vlastně děje. Vidí věci z úhlu, který nám není přístupný. A podobně to funguje i při channelingu.

Mně samotné channeling přinesl a stále přináší užitečné a v praxi aplikovatelné informace, za které jsem vděčná. Pomocí channelingu se lépe orientuji v tom, co mi není jasné, ať už se to týká praktického života, vztahů, práce nebo věcí, které mě jednoduše jen zajímají.  

Channelingem byla a stále jsou podporována díla a objevy známých vědců a umělců jako je např. Albert Einstein nebo Nikola Tesla.

Protože channeling vnímám jako velký přínos, nabízím jeho zprostředkování i vám.

Jak channeling probíhá?

Channeling funguje velmi dobře při osobním setkání i na dálku. Pokud preferujete osobní setkání, můžeme se sejít v Brně, v opačném případě se propojíme skrze Skype, Messenger nebo telefon. Jakmile se po zodpovězení vašich případných dotazů ohledně channelingu dostanu do channelingového napojení, můžete se ptát na jakékoliv otázky, na které vám skrze channelingové spojení odpovídám.

Pokud potřebujete rychlou odpověď a nevyžadujete setkání skrze Skype, můžete využít channelingovou poradnuFunguje to tak, že mi napíšete svůj dotaz, a já vám do 2 – 3 dnů pošlu nahrávku s odpovědí na váš dotaz, kterou získám přes channeling.

S kým channeluji?

Při channelingu se propojuji s bytostí jménem Daria. Je to lesní víla, která s radostí přináší své dary mezi nás, lidi. Informace získané v channelingu tedy přichází od ní.

Co je důležité vědět?

Při channelingu dostáváte informace a záleží na vás, jak s nimi naložíte a jak je aplikujete v praxi. Berte však prosím na vědomí, že tyto informace nejsou dogma, a že vše je třeba kriticky zhodnotit – zeptat se sami sebe, jestli vám informace dávají smysl, jestli jsou uchopitelné a v současné situaci uveditelné do praxe. Channeling berte jen jako jiný pohled na věc, ne jako něco, čím se musíte stoprocentně řídit.

Současně platí i to, že každý channeler je schopný channelovat určité hloubky a úrovně, v závislosti na svém vlastním poznání, zkušenostech, channelingovém propojení i channelovaném vědomí. Také vědomí, s kterým channelujeme, může mít určitá omezení. 

Na co se můžete ptát?

V podstatě se můžete ptát na cokoliv. Mezi hlavní témata, která prostřednictvím channelingu zodpovídám, patří:

  • Zdravotní problémy
  • Vztahy – obecně i k sobě
  • Nasměrování v životě, čemu se věnovat, na co se zaměřit
  • Emoce a jak s nimi pracovat
  • Jak se někam posunout, co pro to udělat
  • Co se děje, proč se to děje…

Jsem však otevřená jakýmkoliv dotazům.

Jaká je cena za channeling?

Při on-line setkání je cena 800 Kč/hod, při čase kratším, příp. delším než hodina je částka úměrně vypočítána.

Pro dotazy skrze channelingovou poradnu je cena 200 Kč.  

Pro více informací mě kontaktujte na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109.

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This