Channeling – co to je a co vám může do života přinést?

12.11. 2019

Channeling mě oslovil tak, jak už mě dlouho nic neoslovilo. Na úvod musím říct, že ještě před pár lety bych vůbec nevěřila, že do něčeho takového budu moct proniknout a dokonce i využívat v praktickém životě.

Podle Lucie Alferi, která mě provedla základy i zásadami channelingu, je channeling stav vědomí, kdy jsme plně přítomni ve svém srdci, tedy kdy jsme oproštěni od svých myšlenek. Díky tomu se stáváme kanálem (odvozeno z angličtiny – channel = kanál) pro příjem informací.

Ve stavu plné přítomnosti v srdci se otevírá prostor pro příjem informací z jemněhmotného světa, z Vesmíru, z jednoty, nebo jak jsme zvyklí svět, který nás obklopuje, nazývat. Současně můžeme v rámci channelingu získat propojení s nějakou bytostí, a dále získávat informace od ní. Tou „bytostí“ může být např. Země, voda, strom nebo lesní víla. Vzdálenost v channelingu nehraje roli.

Možná si říkáte, že to není možné a že je to nějaký „ezoblábol“.

Ještě před pár lety bych si možná myslela to stejné.

Pak jsem ale zažila dva silné zážitky:

Svůj první silný channelingový vstup jsem prožila ještě dříve, než jsem se o něj začala zajímat. Bylo to během jednoho předvánočního večera, kdy jsem byla sama v domě svých rodičů, jen tak spokojeně jsem si ležela a v očích jsem měla slzy dojetí z uvědomění, jak velkou vděčnost k některým lidem cítím. Vděčnost mi otevřela srdce a z ničeho nic mě zaplavil velmi silný pocit, který mi říkal, že jsme tu proto, abychom poznali sami sebe. Současně s tímto pocitem jsem vnímala neuvěřitelnou lehkost. Po chvíli pocit přešel, ale já věděla naprosto jasně, že jsem zažila něco magického, co nebylo z mého vlastního srdce.

Další silný zážitek jsem prožila o pár měsíců později během procházky v lese. Stoupla jsem si naproti stromu a vyslala jsem přání, abych mohla poznat, co umí náš dech. Chvíli jsem jen zhluboka dýchala, vnímala strom před sebou, a najednou mnou projel nepopsatelný a silný pocit, že já a strom jsme jedno, a že jsem s ním skrze svůj dech pojená.

Mám za to, že channeling prožíváme i v situacích, kdy se věnujeme nějaké činnosti, která nás naplňuje, a z ničeho nás napadne skvělá myšlenka, nebo když nás překvapí spásný nápad při meditaci. Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo?

Tipuju, že channeling nám v určitých formách a intenzitách přirozeně vstupuje do života, aniž si to uvědomujeme.

Skutečnost, že při channelingu je třeba mít veškerou pozornost zaměřenou do srdce je jeden z důvodů, proč jsem si channeling tak zamilovala. Být celou svou přítomností v srdci je pro mě velmi silný pocit, který mě dokáže vnitřně naprosto naplnit.

Už po prvních dnech channelingové praxe mi bylo jasné, že jsem poznala něco, co chci dále rozvíjet. Díky channelingu je totiž možné získat pohled na situaci z jiného úhlu. Přirovnala bych to k příkladu, kdy stojíme uprostřed lesa s nohama na zemi, a nad hlavou nám prolétne orel, který má na rozdíl od nás pořádný rozhled a „channeluje“ to, co se v lese vlastně děje. Vidí věci z úhlu, který nám není přístupný. A podobně to funguje i při channelingu.

Mě samotné channeling přináší užitečné a v praxi aplikovatelné informace, za které jsem vděčná. Pomocí channelingu se lépe orientuji v tom, co mi není jasné, ať už se to týká praktického života, vztahů, práce nebo věcí, které mě jednoduše jen zajímají (např. co se bude dít, až to tu jednou zabalím).  

Protože channeling vnímám jako velký přínos, ráda bych ho nabídla i vám prostřednictvím osobní/ Skype konzultace. Také jsem pro vás vytvořila rychlou channelingovou poradnu. Sama jsem překvapená, jaké informace je možné skrze channeling navnímat (některé ze zpětných vazeb najdete tady).

Je důležité zmínit, že channeling není pro každého. Při channelingu dostáváte informace, a záleží na vás, jak s nimi naložíte. Není to nic, co by vám vyléčilo bolesti srdce. Informace, které získáváte, mohou být vhodným nasměrováním k tomu, jak pokračovat dál a na co se zaměřit. Channeling nepůsobí tak, jako např. konstelace, v kterých se změny dějí automaticky jen tím, že konstelaci cítíte.

Také prosím berte na vědomí, že informace z channelingu nejsou dogma, a že vše je třeba kriticky zhodnotit – zeptat se sami sebe, jestli vám informace dávají smysl, jestli jsou uchopitelné a v současné situaci uveditelné do praxe. Channeling berte jen jako jiný pohled na věc, ne jako něco, čím se musíte stoprocentně řídit. Současně platí i to, že každý channeler je schopný channelovat určité hloubky a úrovně, v závislosti na svém vlastním poznání i channelingovém propojení.

Mezi hlavní témata, které prostřednictvím channelingu zodpovídám, patří:

  • Zdravotní problémy
  • Vztahy – obecně i k sobě
  • Nasměrování v životě, čemu se věnovat, na co se zaměřit
  • Emoce a jak s nimi pracovat
  • Jak se někam posunout, co pro to udělat
  • Co se děje, proč se to děje…

Jsem však otevřená otevírání nových dveří.

Channeling je přirozená schopnost, kterou v sobě máme ukrytou všichni, a které jsme tak blízko, jak jsme blízko svému srdci. Bude mi ctí i radostí, pokud se rozhodnete channeling se mnou absolvovat.

Sledujte na facebooku

Kalendář akcí

  • Nyní jen individuální setkání, po vzájemné domluvě osobně i on-line

e-book 8 TIPŮ, JAK POROZUMĚT SAMI SOBĚ

Rubriky příspěvků


Instagram

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This