Bachovy esence

harmonizace emocí a myšlenek, život v souladu se srdcem

Bachovy esence jsou vyrobené z vybraných rostlin nebo stromů a využívají se k harmonizaci emocí a myšlenek. Podporují nás tak ve schopnosti žít více v souladu se sebou, svým srdcem a ve vnitřní svobodě. Působení esencí je jemné, efektivní a probíhá na energické úrovni (energie rostlin zůstává v esencích zachována).

Z celkového počtu 38 základních esencí se vybírají jednotlivé esence „na míru“ pro daného člověka podle toho, jaké emoce a stavy mysli je třeba dostat do rovnováhy. Díky tomu, že esence nás mohou podpořit např. v sebedůvěře, uvolnění strachů nebo postavení se za sebe, nám pomáhají dostat se blíže k sobě a k vnitřní svobodě.

Užívání Bachových esencí nemá žádné kontraindikace a mohou je užívat děti a zvířata. Esence je také možné namíchat pro podporu v psychicky náročném životním období, jako je např. šestinedělí, období velkých životních změn, ztráta blízké osoby apod.

Mě samotnou Bachovy esence oslovily poté, co jsem od své porodní asistentky dostala svou první směs jako podporu k období před porodem i po porodu. Po dvou týdnech pravidelného užívání jsem začala vnímat, že na určité situace začínám reagovat jiným způsobem. Už dlouho mě lákala práce s bylinkami a věděla jsem, že právě toto je způsob, který je pro mě aktuálně nejvíc uchopitelný a využitelný v praxi.

Bachovy esence ráda namíchám v návaznosti na konzultaci tak, aby vás směs dále podporovala v řešeném tématu. 

Pro více informací mě kontaktujte na mailu martina@odmartiny.cz nebo tel: +420 604 313 109.

 

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This