Acces Bars

Access Bars® je relaxační metoda, která má svůj původ v USA a která pracuje s 32 body na hlavě. Každý z těchto bodů je spojený s určitou oblastí našeho života (např. zdraví, peníze, práce, kontrola, kreativita apod.) a souvisejícími emocemi, myšlenkami, postoji, programy a přesvědčeními, které si během života vytváříme a které v nás zůstávají.

Jemným dotekem a stimulací těchto bodů dochází k rozproudění energie v těle a uvolňování programů, přesvědčení a emocí, které nám neslouží. Díky tomu může do našeho života přijít větší lehkost i harmonie, můžeme vnímat věci z jiného úhlu a otevřít se novým možnostem i změnám ve všech oblastech života.  

Účinky, které mohou být na psychické i fyzické úrovni, jsou u každého individuální. S každou Access Bars® terapií však odchází vrstva toho, co nám v životě neprospívá a co může odejít.

Jak Access Bars® probíhá

Access Bars® terapie probíhá vleže na zádech 60 – 90 minut. Během stimulací bodů na hlavě můžete vnímat proudění energii v těle, mohou přicházet nejrůznější obrazy, myšlenky nebo pocity. Také však můžete celou terapii prožít v hluboké relaxaci a ve spánku.

DATUM, ČAS, MÍSTO:

  • dle domluvy, obvykle RC MaTáTa Husovice, MŠ Family (Mazourova 2)

VÍCE INFORMACÍ:

CENA:

  • 800 Kč/hod + pronájem (cca 80 Kč)

Mám zájem o upozornění na semináře

Vyplňte mail a nechce si pravidelně zasílat nabídku seminářů a akcí.

You have Successfully Subscribed!

Share This